ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Для підтвердження факту запису на прийом з Вами зв'яжуться наші співробітники.
Ваше Імя
Ваш телефон
Натискаючи "Відправити" або "Отримати консультацію", ви погоджуєтеся з Умовами користування та Політикою конфіденційності
.

Лікування Варикозу в Чернівцях

Бажаєте змінити мову на Російську?

Натисніть кнопку нижче

13
Років досвіду
63 000
Пацієнтів
5000
Успішних операцій на варикоз
654м2
Клініка судинної хірургії

Чому варто пройти лікування варикозу в нас?

Кожного дня ми робимо все можливе, щоб зробити життя наших пацієнтів кращим
1
Досвідчені лікарі-флебологи
Зокрема Хомишин Іван Тарасович, з досвідом роботи більше 12 років, який стажувався в клініках Латвії, Австралії та Італії
2
Жодних зайвих чи прихованих платежів
Всі необхідні матеріали входять у вартість процедури (розхідні матеріали, одноразовий одяг, компресійні панчохи та інше)
3
Двумікронний лазер, один з перших в Україні та найсучасніші світловоди
Саме від них залежить наскільки безболісною буде процедура та ефективний результат
4
Сучасний метод лікування варикозу CLaCS
Ми перші хто практикує таку методику на Західній Україні
5
Безкоштовний післяопераційний контроль та супровід
Безкоштовні консультації після лікування та контрольні УЗД. Ми також не обмежуємось лише роком підтримки.
6
Програма лояльності
Кешбек після операції на бонусну картку, можливість оплати операції частинами.

Як проходить прийом у флеболога?

1. Огляд ноги та варикозних вузлів

Зовнішній огляд шкірних покривів у флеболога з великим стажем. Оцінюються колір шкіри, наявність пігментації і пошкоджень. Також візуально оцінюються поверхнево розташовані капіляри і вени.

2. УЗД вен нижніх кінцівок

Ультразвукове діагностика вен на УЗД апараті експертного класу. Ультразвукова діагностика судин нижніх кінцівок проводиться з ціллю дослідження напрямку і швидкості кровотоку в артеріях і венах, оцінки судинного просвіту і стану судинної стінки.

3. Обстеження вен під венвізором

Проектоване інфрачервоне світло забезпечує точне зображення кровотоку пацієнта. Завдяки цьому лікарі можуть бачити периферійні вени, біфуркації, клапани та оцінювати в режимі реального часу наповнення вен кров'ю.

4. План лікування

Складання індивідуального плану лікування варикозу на базі обстеження. Відштовхуючись від тяжкості процесу флеболог запропонує сучасні

методи лікування варикозу або комбінацію з декількох методик.
5. Питання та Відповіді

Ви отримуєте розгорнуті відповіді на всі ваші запитання від

флеболога-хірурга. Рекомендуємо записати всі питання заздалегідь, щоб під час самого огляду нічого не забути.

6. Рекомендації

Лікувальні рекомендації видаються на руки в роздрукованому вигляді. Вони стосуватимуться як профілактики варикозу, так і комплексу заходів яких потрібно буде дотримуватися після проведеного лікування.

Високий рівень довіри

70% пацієнтів приходять саме по рекомендації знайомих, які проходили у нас лікування, що для нас являється найвищою оцінкою роботи

Ефективні Методи Лікування Варикозу

Кріосклеротерапія CLaCS
CLaCS (Cryo Laser &Cryo Sclerotherapy)
Сучасний метод в естетичної флебологии. Процедура є революційним методом видалення судинних «зірочок» і капілярів ніг. Метод CLaCS був розроблений відомим бразильським флебологом Касуо Міяке з Сан-Паулу. При проведенні процедури використовується кріотерапія, яка знижує больові відчуття у пацієнта.
Лікування варикозу
за 1 сеанс
У клініці застосовуються сучасні методи лікування варикозу нижніх кінцівок відповідно до стандартів доказової медицини та рекомендацій всесвітнього союзу лікарів-флебологів UIP.

Кваліфіковані лікарі-флебологи допоможуть вчасно виявити причини виникнення варикозу, визначити стадії і скласти оптимальний план лікування варикозного розширення вен.
Найкращі Лікарі-Флебологи клініки
Ковальчук Петро
Лікар Флеболог
Судинний хірург, флеболог, лікар ультразвукової діагностики. Володіє сучасними методами діагностики і лікування варикозу.
Хомишин Іван
Судинний хірург/Флеболог
Судинний хірург - флеболог, лікар ультразвукової діагностики, лікар першої категорії. Володіє сучасними методами діагностики і лікування варикозу. Проходив стажування на базі Riga Venous Clinic Dr.Uldis Maurins.
Симотюк Андрій
Лікар Флеболог
Судинний хірург, флеболог, лікар ультразвукової діагностики, хірург вищої категорії. Володіє сучасними методами діагностики і лікування варикозу.

Блог про Варикоз

Питання та Відповіді

Що таке варикоз, які ознаки і причини захворювання?
Варикозне розширення вен - це досить поширене стан, який виникає внаслідок слабкості або пошкодження стінок венозних судин і їх клапанів. Причиною варикозу вен є підвищений тиск всередині судин, тому найчастіше воно виникає на нижніх кінцівках, що обумовлено вертикальним положенням тіла і ходьбою. Варикозно змінені вени є розширеними, опуклими або звивистими, з синюватим або багряним кольором, помітно виступаючими над шкірним покривом. Найчастіше для лікування варикозного розширення вен використовують такі методи, як склеротерапія, лазерна або радіочастотна абляція і хірургічне лікування.
Скільки коштує лазерне лікування варикозу ?
Вартість операції по лікуванню варикозу в клініці «Базисмед» від 14 000 грн.
Сприяючі фактори та безпосередні причини виникнення варикозної хвороби.
Варикозне розширення вен виникає, коли вени не працюють належним чином. У венах є клапани, які допомагають крові текти в односторонньому напрямку. Коли ці клапани виходять з ладу, кров починає збиратися в венах, а не продовжувати свій шлях до вашого серця. Через це вени розширюються, стінки їх слабшають і згодом виникає варикозне расшіреніе.Основнимі причинами виникнення варикозу є: вік старше 50 років, вагітність, сімейний анамнез варикозу, надмірна вага, постійні фізичні перевантаження.
Чи можна вилікувати варикоз назавжди без операції?
Попередити розвиток варикозного розширення вен можливо. Для цього існують різні профілактичні методи. Однак, якщо у вас вже виник варикоз вен, то ніякі чудодійні таблетки і креми не вилікують його. Однак не потрібно хвилюватися, оскільки ми пропонуємо нашим пацієнтам сучасне і мінімально інвазивне лікування варикозу без операції, яке не потребує загального наркозу, хірургічного втручання та госпіталізації.
Чому з'являється варикозне розширення вен у вагітних
Радикальні способи оперативного лікування не є 100% гарантією позбавлення від розширення вен на ногах під час вагітності, оскільки після пологів їх стан значно поліпшується або ж вони повністю зникають. Однак якщо ви відчуваєте дискомфорт або інші симптоми, зверніться до лікаря-флеболога, який проведе огляд та складе індивідуальний план лікування варикозу під час вагітності.
Що робити з варикозними венами?
Контроль за своїм станом - наприклад, фізичні вправи, надання ногам піднесеного положення або носіння компресійних панчіх - допоможуть вам зменшити біль при варикозному розширенні вен і можуть запобігти прогресуванню їх розвитку. Якщо ви стурбовані тим, як виглядають ваші вени, або ж вони приносять вам значний дискомфорт, а профілактичні заходи по догляду не допомагають, зверніться до лікаря-флеболога. Він проведе спеціальну діагностику і призначить відповідне для вас лікування.
Видалення хворої вени
Варикозне розширення вен можна видалити хірургічним шляхом або закрити за допомогою лазерного тепла. Видалення варикозних вен не впливає на кровопостачання ніг, тому що кров потім "перенаправляється" і транспортується іншими здоровими венами. Наші фахівці підберуть для вас малоінвазивні методи лікування варикозної хвороби, яке не потребує хірургічного втручання і не вимагає тривалого періоду реабілітації після операції на варикоз.
Чим небезпечна звичка сидіти "нога на ногу" ?
Від схрещування ніг, час від часу, шкоди вашому організму не буде. Однак, ви її обов'язково відчуєте, якщо любите сидіти довго, ведете малорухливий спосіб життя і збираєтеся продовжувати в такому ж темпі.

Якщо зараз сидите — встаньте і зробіть невеличку руханку. Це буде корисно навіть перед сном
Які перші симптоми вказують про варикоз?
Якщо говорити про варикоз, насторожити можуть зовнішні прояви. Ви можете помітити у себе на ногах виступаючі невеликі вени , вузлики, судинні сіточки. Такі прояви приносять не лише косметичний дефект,а і з'являється почуття тривоги, ви питаєте самі себе - що з цим робити? Потім ви згадуєте, що періодично ноги то набрякають, то зводять судоми, з'являється тяжкість. Такі ознаки говорять про те, що необхідно записатися до флеболога і пройти ультразвукове обстеження. Стан вен потрібно перевіряти обов'язково!
Плоскостопість і захворювання вен - чи пов'язані один з одним ці захворювання?
Дуже часто флебологи нашого центру спостерігають це поєднання. Плоскостопість посилює розвиток варикозу. Ми завжди радимо своїм пацієнтам носити ортопедичні устілки,або взуття зі спеціальним супінатором. Таким чином плоскостопість не вилікувати, але ось навантаження на стопу та на вени неодмінно зменшиться. Якщо в сім'ї є маленькі діти, і при огляді хірург звернув увагу батьків, що у дитини плоскостопість - обов'язково серйозно слід займатися цим питанням. Так ви зможете вберегти свою дитину від розвитку тих чи інших захворювань.
Чи можна робити масаж при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок?
Все буде залежати від стадії варикозу і стану ваших вен. На початкових стадіях флебологи рекомендують масаж, оскільки він не тільки сприяє якісному відтоку крові, поліпшенню тонусу судин, а й значно покращує лімфодренаж, що зменшує набряки нижніх кінцівок
Чи можна пити алкоголь при варикозному розширенні вен?
Не секрет, що вживання алкоголю розширює судини на певний час. Це в свою чергу ускладнює роботу і без того ураженої варикозом клапанної системи судин і здійснює додаткове навантаження на вени в цілому.
Вживання алкоголю в рекомендованих безпечних дозах не зашкодить здоров'ю ваших вен. Для уточнення безпечної дози для вашого випадку необхідно проконсультуватися з флебологом
Чи можна займатися на велотренажері при варикозному розширенні вен?
На ранніх стадіях розвитку варикозу заняття на велотренажері матиме благотворний вплив на здоров'я вен. Завдяки велотренажеру здійснюється динамічне навантаження на м'язи, що значно покращує кровообіг нижніх кінцівок, сприяє зміцненню венозної стінки і виключає застій крові в судинах.
Що корисно для судин і вен?
Для підтримки здоров'я ваших вен рекомендуємо звернути увагу на наступні рекомендації:
  • правильно харчуйтесь, дотримуйтесь здорової дієти
  • займайтесь оздоровчою гімнастикою
  • ведіть активний спосіб життя
  • стежте за своєю вагою
Чи можна бігати при варикозі жінкам?
На початкових стадіях неускладненого варикозу біг рекомендується. Найкраще для підтримки здоров'я ваших вен підійде біг підтюпцем або біг на біговій доріжці. Корисну дію бігу очевидно - поліпшується тонус судин, кровообіг, виключається застій крові.
Які продукти не можна їсти при варикозі?
При наявності варикозу необхідно виключити насамперед вживання кави і алкоголю, оскільки дані напої у великих дозах згубно впливають на тонус і здоров'я вже і без того уражених варикозних вен.
Крім цього слід обмежити вживання жирної їжі і фаст-фудів, які можуть погіршувати нормальну щільність крові.
Як лікувати варикоз яблучним оцтом?
Яблучний оцет не має ніякого корисного впливу на варикозні вени. Більш того, жоден з методів народної медицини не ефективний для лікування варикозної хвороби на будь-якій стадії. Особливо вкрай небезпечно використовувати оцет для лікування трофічних виразок.
Які можуть бути наслідки якщо не лікувати варикоз на ногах?
Варикозна хвороба небезпечна насамперед своїми наслідками. Якщо варикоз довго не лікувати, він може привести до:
  • дерматит і екзема. Зміна кольору шкіри, почервоніння, депігментація.
  • трофічна виразка. Утворюється мокнуча ранова поверхня (болюча, довго не загоюється)
  • тромбофлебіт. Найбільш небезпечний стан. В просвіті судин утворюється тромб, який в будь-який момент може обірвати життя людині
Які ліки приймати при варикозному розширенні вен?
Для підтримки нормального стану судин іноді використовують венотонізуючі препарати (флеботонікі). Завдяки їм вдається контролювати причини виникнення варикозу (зтоншення, ослаблення стінок судин, клапанного апарату вен, згущення і застій крові) та запобігти прогресуванню захворювання.